dr Monika Górska

Reżyser, wykładowca, mentor, twórca Mistrzowskiej Szkoły Storytellingu Biznesowego
Storytellingu uczy od zawsze. Najpierw jako wykładowca akademicki na Robert Schuman Institute of Journalism w Brukseli, UAM i SWPS, a teraz także w założonej przez nią Mistrzowskiej Szkole Storytellingu Biznesowego. Wie, jak w najkrótszym czasie przekazać maksimum praktycznej wiedzy. Bardzo lubi tę nutkę zaskoczenia, kiedy jej klienci piszą w mailach: „Moniko, ten storytelling naprawdę działa!”.
Oprócz doświadczenia biznesowego jako jedyna na polskim rynku ma autentyczne przygotowanie merytoryczne, bo jest reżyserem i scenarzystą setki filmów, z ponad 26-letnim doświadczeniem i z cennymi nagrodami na festiwalach na całym świecie. Dlaczego to takie ważne? Bo dla niej storytelling to nie kilka prostych marketingowych schematów i historyjek, lecz przede wszystkim unikatowa umiejętność wydobywania na światło autentycznych, ludzkich historii i ich interesującego opowiadania. Zna się na tym najlepiej na świecie. Nazywają ją dr Story.

Tytuł wystąpienia: Jak opowiedzieć historię, by zmienić Historię. Największy Sekret Visual Storytellingu.
Z wystąpienia Moniki nauczysz się jak krok po kroku, w prosty i przyjemny sposób, stworzyć opowieść filmową, która poruszy miliony ludzi, zaangażuje ich do działania, a może nawet zmieni świat.